Views XML Backend (2.1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា
