Views XML Backend (2.1.0) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Separator
ms: Pemisah

en: Year
ms: Tahun

en: Date format
ms: Format tarikh

en: Contains
ms: Mengandungi

en: Does not contain
ms: Tidak mengandungi

en: Is equal to
ms: bersamaan dengan

en: Month
ms: Bulan

en: Day
ms: Hari

en: Hour
ms: Jam

en: Timezone
ms: Zon waktu

en: contains
ms: mengandungi
