Views XML Backend (2.1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Year
ne: वर्ष

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Contains
ne: समावेश

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Custom date format
ne: अनुकूलन मिति ढाँचा
