Views XML Backend (2.1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: Hour
si: පැය

en: Minute
si: මිනිත්තු
