Views XML Backend (2.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Format
ku: فۆرمات

en: Year
ku: ساڵ

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Month
ku: مانگ

en: Day
ku: ڕۆژ
