Views XML Backend (2.0.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Format
my: ပုံစံ

en: Year
my: နှစ်

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: Hour
my: နာရီ

en: Minute
my: မိနစ်

en: Custom date format
my: စိတ်ကြိုက် နေ့စွဲ ပုံစံ
