Views XML Backend (2.0.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Format
te: ఆకృతి

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Month
te: నెల

en: Day
te: రోజు

en: Hour
te: గంట

en: Minute
te: నిమిషం

en: Granularity
te: కణికత

en: Timezone
te: కాల మండలం

en: Custom date format
te: అనుకూల తేదీ ఆకృతి
