Views XML Backend (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Views
eo: Vidoj

en: Year
eo: Jaro

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: Hour
eo: Horo

en: Minute
eo: Minuto

en: Second
eo: Sekundo
