Views XML Backend (8.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Views
ps: ليدنې

en: Format
ps: بڼه

en: Year
ps: کال

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Hour
ps: ګړی

en: Minute
ps: دقيقه

en: Second
ps: دوهم

en: Timezone
ps: مهال سيمه
