Views XML Backend (8.x-1.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Year
nn: År

en: Date format
nn: Datoformat

en: Contains
nn: Inneheld

en: Does not contain
nn: Ikkje inneheld

en: Is equal to
nn: Er lik

en: Is not equal to
nn: Er ulik

en: Month
nn: Månad

en: Day
nn: Dag

en: Hour
nn: Time

en: Minute
nn: Minutt

en: Second
nn: Sekund

en: contains
nn: inneheld

en: Starts with
nn: Startar med

en: Ends with
nn: Sluttar med
