Views Reference Field (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: - None -
id: - Tiada -

en: Views
id: View

en: Options
id: Opsi

en: Argument
id: Argumen

en: Reference
id: Referensi
