Views Reference Field (8.x-1.5) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Title
sv: Titel

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Views
sv: Vyer

en: Options
sv: Alternativ

en: Reference
sv: Referens
