Views Reference Field (8.x-1.6) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: - None -
az: - heç nə -

en: Views
az: Görünüşlər

en: Options
az: Seçimlər

en: Argument
az: Arqument

en: Reference
az: Istinad
