Views Reference Field (8.x-1.6) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Argument
bo: འཇུག་གྲངས

en: Data
bo: གཞི་གྲངས
