Views Reference Field (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: - None -
et: - Puudub -

en: Views
et: Vaated

en: Options
et: Valikud

en: Reference
et: Viide

en: Data
et: Andmed
