Views Reference Field (8.x-1.7) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: - None -
nl: - Geen -

en: Views
nl: Overzichten

en: Options
nl: Opties

en: Reference
nl: Referentie

en: Data
nl: Gegevens
