Views Reference Field (8.x-1.7) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Views
ro: Vizualizări

en: Options
ro: Opțiuni

en: Reference
ro: Referință

en: Data
ro: Dată
