Views Reference Field (8.x-2.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Display
te: చూపు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Full
te: పూర్తి

en: Hide
te: దాచు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
