Views Reference Field (8.x-2.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Display
cs: Zobrazit

en: Options
cs: Možnosti

en: Full
cs: Celé

en: Hide
cs: Skrýt

en: Items per page
cs: Položek na stránku
