Views Reference Field (8.x-2.0-alpha4) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Options
el: Επιλογές

en: Argument
el: Παράμετρος

en: Full
el: Πλήρες

en: Reference
el: Αναφορά

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Data
el: Δεδομένα

en: Mini
el: Μικρό

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση
