Views Reference Field (8.x-2.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Display
cy: Dangos

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Argument
cy: Arg

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: Full pager
cy: Galwr llawn

en: Mini pager
cy: Galwr bychan
