Views Reference Field (8.x-2.0-beta11) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: Display
az: Monitor

en: Options
az: Seçimlər

en: Argument
az: Arqument

en: Default value
az: Standart qiymət

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: - Select a value -
az: - Qiymət seçin -

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
az: Kontekstual filtr dəyərlərini "/" ilə ayırın. Məsələn, % misal.

en: Type of item to reference
az: İstinad ediləcək elementin növü

en: Reference method
az: İstinad üsulu

en: Entity reference selection plugin settings
az: Varlıq istinad seçimi plagin parametrləri
