Views Reference Field (8.x-2.0-beta11) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Views
eo: Vidoj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: - Select a value -
eo: - Selektu valoron -

en: Type of item to reference
eo: Speco de referencata elemento

en: Reference method
eo: Metodo de referencado

en: Entity reference selection plugin settings
eo: Agordoj de kromaĵo por elekto de referencataj entoj
