Views Reference Field (8.x-2.0-beta11) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: - Select a value -
hy: -Ընտրել արժեքը-

en: Type of item to reference
hy: Հղման առարկայի տեսակը
