Views Reference Field (8.x-2.0-beta11) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Views
is: Gagnasýn

en: Display
is: Sýna

en: Options
is: Möguleikar

en: Argument
is: Rök

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: - Select -
is: - Velja -

en: Items per page
is: Hlutir per síðu
