Views Reference Field (8.x-2.0-beta11) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: Display
lt: Rodymas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Default settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: Argument
lt: Parametras

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Data
lt: Duomenys

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -

en: Type of item to reference
lt: Nuorodos elemento tipas

en: Reference method
lt: Referencinis metodas
