Views Reference Field (8.x-2.0-beta11) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Display
lv: Ekrāns

en: Options
lv: Iespējas

en: Argument
lv: Arguments

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Data
lv: Dati

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
lv: Atdaliet kontekstuālo filtru vērtības ar "/". Piemēram, %example.
