Views Reference Field (8.x-2.0-beta11) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Display
ms: Paparan

en: Options
ms: Opsyen

en: Argument
ms: Argumen

en: Default value
ms: Nilai lalai

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - Select a value -
ms: - Pilih satu nilai -
