Views Reference Field (8.x-2.0-beta11) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Display
sr: Приказ

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: - Select a value -
sr: - Одабери -

en: Type of item to reference
sr: Тип ставке за референцирање

en: Reference method
sr: Метод референцирања

en: Entity reference selection plugin settings
sr: Подешавање избора додатка за референцу на ентитет
