Views Reference Field (8.x-2.0-beta11) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Display
sv: Visa

en: Options
sv: Alternativ

en: Default settings
sv: Förvalda inställningar

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: Full pager
sv: Fullständig paginerare

en: Mini pager
sv: Minipaginerare

en: Pagination
sv: Paginering

en: Formatter settings
sv: Inställningar för formaterare

en: - Select a value -
sv: - Välj ett värde -

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
sv: Separera sammanhängande filtervärden med ett "/". Till exempel: %example.

en: Type of item to reference
sv: Typ av objekt att referera

en: Reference method
sv: Metod för referens

en: Entity reference selection plugin settings
sv: Inställningar för insticksprogram åt objektsreferens
