Views Reference Field (8.x-2.0-beta11) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Views
ur: ویوز

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Type of item to reference
ur: آئٹم کی قسم جس کا حوالہ دیا

en: Reference method
ur: ریفرنس کا طریقہ

en: Entity reference selection plugin settings
ur: اینٹٹی ریفرنس سلیکشن پلگ ان کی ترتیبات
