Views Reference Field (8.x-2.0-beta11) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Display
vi: Hiển thị

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Data
vi: Dữ liệu

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - Select a value -
vi: - Chọn một giá trị -

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
vi: Ngăn cách các giá trị của bộ lọc ngữ cảnh bằng dấu "/". Ví dụ, %example.
