Views Reference Field (8.x-2.0-beta4) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Default settings
hu: Alapértelmezés szerinti beállítások

en: Argument
hu: Argumentum

en: Reference
hu: Referencia

en: Data
hu: Adat

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Full pager
hu: Teljes lapozó

en: Mini pager
hu: Mini lapozó

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: - Select a value -
hu: - Érték kiválasztása -
