Views Reference Field (8.x-2.0-beta8) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Display
be: Паказ

en: Options
be: Налады

en: Argument
be: Аргумент

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Data
be: Дадзенныя

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: - Select a value -
be: - Выберыце значэнне -
