Views Reference Field (8.x-2.0-beta8) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Display
gl: Visualización

en: Options
gl: Opcións

en: Argument
gl: Argumento

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Full pager
gl: Paxinado completo

en: Mini pager
gl: Mini paxinador

en: Pagination
gl: Paxinación

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -

en: Type of item to reference
gl: Tipo de artigo a referenciar

en: Reference method
gl: Método de referencia

en: Entity reference selection plugin settings
gl: Configuración do plugin de escolla de referencia de entidade

en: Include View Title
gl: Incluír o título da vista
