Views Reference Field (8.x-2.0-beta9) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Display
oc: Afichatge

en: Options
oc: Opcions

en: Default settings
oc: Paramètres per defaut

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Data
oc: Donadas

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - Select a value -
oc: - Seleccionatz una valor -
