Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Description
af: Beskrywing

en: Name
af: Naam

en: Error
af: Fout

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
