Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Description
bg: Описание

en: Name
bg: Име

en: Error
bg: Грешка

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Not installed
bg: Не е инсталирана
