Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: About
bo: གསལ་བཤད
