Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: Error
cs: Chyba

en: Custom
cs: Vlastní

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: About
cs: Popis
