Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Error
el: Σφάλμα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: About
el: Περί
