Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Description
hi: उल्लेख

en: Name
hi: नाम

en: Error
hi: त्रुटि

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: About
hi: के बारे में

en: Access token
hi: प्रवेश टोकन
