Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Description
id: Deskripsi

en: Name
id: Nama

en: Error
id: Kesalahan

en: Custom
id: Tersuai

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: About
id: Tentang
