Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Seguente

en: Description
it: Descrizione

en: Name
it: Nome

en: Error
it: Errore

en: Custom
it: Personalizzato

en: Not installed
it: Non installato

en: About
it: Informazioni
