Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Error
lv: Kļūda

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: About
lv: Par
