Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Seguinte

en: Description
pt: Descrição

en: Name
pt: Nome

en: Error
pt: Erro

en: Custom
pt: Personalizado

en: Not installed
pt: Não instalado

en: About
pt: Sobre
