Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Description
is: Lýsing

en: Name
is: Nafn

en: Error
is: Villa

en: Custom
is: Sérsniðið

en: About
is: Um
