Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Name
mn: Нэр

en: Error
mn: Алдаа

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
