Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම

en: Error
si: දෝෂය
