Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Error
sv: Fel

en: Custom
sv: Anpassad

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: About
sv: Om

en: Video name
sv: Namn för video
